Start

                  

OKNA PCV ORAZ DREWNIANE  
DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE
MEBLE KUCHENNE I SZAFY
 

Wiele lat pracy w branży stolarki okiennej oraz drzwiowej pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia koniecznego do profesjonalnego wykonywania robót montażowych. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami oraz zgodnie z regułami sztuki budowlanej. Zdając sobie sprawę, że zadowolony klient zawsze wraca uznaliśmy, że misją naszej firmy będzie takie wykonywanie swojej pracy, aby była ona później argumentem do polecania nas innym klientom.

WITAMY PAŃSTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Cieszymy się, że odwiedzili Państwo naszą witrynę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykonywanych przez nas usług. Firma P.P.H.U Bud-Jar  specjalizuje się w sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych, mebli oraz kuchni do zabudowy. Fachowo i profesjonalnie zajmujemy się także montażem zakupionych u nas produktów. Ludzie cenią naszą pracę za kompleksowość oraz terminowość. Sprzedajemy oraz instalujemy wyłącznie okna i drzwi wysokiej jakości znanych i renomowanych marek. Nie uznajemu kompromisów przez co zdobywamy sobie wielu zadowolonych klientów. Przez wiele lat działalności firmy zyskaliśmy w regionie na duże uznanie, dlatego większość zlenień uzyskujemy z polecenia. 

 

Firma Bud-Jar profesjonalnie zajmuje się dystrybucją oraz montażem okien drewnianych oraz PCV. W ofercie posiadamy systemy okienne min. VEKA, ALUPLAST, SCHUCO, BRUGMANN, GEALAN, SALAMANDER. 


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz posiadanie szeregu uprawnień i certyfikatów pozwala świadczyć kompleksowe usługi w zakresie doboru odpowiednich produktów jak i ich montażu.


Kompleksowo zajmujemy się stolarką drzwiową. Znajdą u nas Państwo drzwi wewnętrzne, zewnętrzne a także antywłamaniowe. Wszystko najlepszej jakości.

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

"Pragnę polecić firmę Bud-Jar jako rzetelnego oraz sprawdzonego wykonawcę prac montażowych. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo oraz według naszych zaleceń. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą"